Skip to content

HİZMETLER

VİDEO & MÜZİK

production

Reklam ve Medya

Zeki Sincar Production münferit satın almadan etkili medya planlamasına geçiş sürecinde olan reklam verenlere stratejik planlamadan başlayarak günlük planlama ve satın alma hizmeti verilmektedir.

Ürün ve hizmetlerin tanıtımı, daha da önemlisi iletişim hedeflerine ulaşılması için daha çok reklam yapmak her zaman yeterli değildir. Burada önemli olan harcanacak bütçenin hangi yayın organında, nasıl ve ne oranda kullanılacağının bilinmesi, planlanması ve uygulanmasıdır.

Görsel ve dijital medya konusunda uzmanlaşan şirketimiz; gazete, TV, radyo, dergi, açıkhava, internet  gibi sektörel raporlamalardan faydalanarak etkin planlama ve satın alma yöntemlerini kullanmaktadır. Kullanılan mecradaki erişim verileri, geri dönüşler ve müşteri memnuniyeti değerlendirilerek daha etkin çalışma yöntemleri geliştirilmektedir.

Organizasyon

Zeki Sincar Production istediğiniz her anlam ve konseptlerde organizasyon yapmak için profesyonelleşerek sizlere en iyi hizmeti vermektedir.

Zeki Sincar Production, uzun yıllara dayanan tecrübelerinin ve referanslarının verdiği güçle, başta ödül gecesi organizasyon olmak üzere sanatçı menajerliği, konserler, gala, kokteyl organizasyonları, şirket geceleri ve bayi toplantıları üzerine uzmanlaşmıştır. Sizlerin her zaman için tam sorunsuz bir organizasyon beklediğinizin bilincinde hareket etmekte ve organizasyon güven demektir ilkesini benimsemiş profesyonel ekibimiz ile çalışmalarımıza yön vermekteyiz.

marketing
production

Danışmanlık

Şirketimiz, konusunda uzman çalışanları ile oluşturduğu bilgi alt yapısı ile sizelere danışmanlık hizmeti vermektedir.

Ürününüze ve firmanıza güveniyor, uluslararası pazarlarda yer alarak satışlarınızı ve karlılığınızı arttırmak, halihazırda yaptığınız ihracatlarınızda operasyonel işlemlerinizin verimliliğini arttırmak, maliyetlerinizi en aza indirmek, tüm ihracat süreçlerinizin profesyonel ve kurumsal bir yapı kurularak sistemli bir şekilde yapılmasını, etkin, verimli, hızlı ve sonuç odaklı olmasını istiyorsanız, size en iyi hizmeti sunmaktan mutluluk duyacağız.

Sosyal Medya

Zeki Sincar Production hedef kitlenize uygun stratejik analizler yaparak sizi sosyal medya’da zirveye çıkarıyor.

Sosyal Medya ülkemiz’de çok hızlı ilerleyen bir sektör haline gelmiştir. Tabiki bunun en büyük sebebi ise ülkemizde internet sektörünün en yaygın şekilde kullanılmasıdır. Google, Facebook, İnstagram, Twitter dünyanın en büyük sosyal ağlarında sizde kalitenizi gösterin diye Zeki Sincar Production olarak siz değerli müşterlerimize hizmet veriyoruz.

marketing