Varasemad inbank laen edusammud ilma tagatiseta

Varajane edu saavutamine ilma tagatiseta on suurepärane pakkumine teie fiskaalvajadustele. Olenemata sellest, kas soovite üritusena tainast või olete sunnitud maksma meditsiinilise benjaminina, umbes kui palju sularaha soovite. On palju ettevõtteid, mis võivad aidata teha ettemakseid, mitte märgata omakapitali täielikult.

laenu võtmine

GroFin

Varajane ja väärtusetu edu saavutamine on lihtsam, kui arvate. Mobiilipanga päringu abil pääsete pausidele ligi vaid ühikutes.

GroFin on sageli tavaline pank, mis annab ärikrediiti läbi Aafrika ja sise-idapoolse osa. Neid refinantseerimisvõimalusi saab kasutada peaaegu igas ettevõttes uue uue ettevõtmise kaudu, mis hõlmab täielikult näidatud abi.

Pinge on palju online-rahastussüsteeme, GroFin võiks olla kõige töökindlam. Ettevõttel on 100 000 USA dollari majanduslik raha, kui soovite rahastada abikõlblikke inimesi ja pakub taskukohaseid tasusid.

Ettevõte on määratud Cameras Total Financial Inclusion Employmenti. Teie tegevus on tehtud selleks, et aidata neo ja alustada sularahas rahvusvahelistes asukohtades juurdepääsu laenudele. C-vitamiin aitab ka VKEde turul saada usaldusväärset karjääri.

Aella Fiscal

Kasutades Aella Monetary rakendust, turul lihtne edasiminek ilma omakapitalita või isegi hilinenud kulusid küsimata. See on otsene ravi. Peate lihtsalt täitma üksikasjad ja ettemakse on abikõlblik. Võite mõlemad maksta ettemakse kuu või kahe kuu järel. Kiirus algab teie valitud edenemise tüübist. See võimaldab teil teha päritolu 30 protsendiga.

inbank laen >Lisaks on teie Aella mootoris katkestusi. Saate seda teha, et laenata, kuhjata ja tagasi maksta vähem kui kahe minutiga. Nüüd on teil lihtne viis Kenyast kõige rohkem laenata. Ettevõte on staatus. Kasutajatoe vastus on kiire ja initsiatiiv üksikud pereliikmed on imelised.

Migo

Varem Kwik Funds ja algatas Kwik Money, Migo on sageli lihtsalt oma poodiumilt, mis annab veebikrediiti, kui teil on vaja laenuvõtjaid ja ei kasuta suurepärast krediidiskoori.Võimalik, et saate laenu võtta seoses N500-ga ja alustada N500 000 ning hakata raha maksma mitme kolmekümne päeva jooksul. Seda saate finantslaenu saamiseks teha mobiiltelefoni või veebibrauseri abil, nii et te ei pea paberite genereerimist ega vastuvõtmist ette võtma.

Migo kodukontor asub Ikoyis, Lagoses, Lõuna-Aafrikas. Reaalselt võetakse vastu veebileht, millel on korrektne stabiilsusleping, samuti krüpteeritakse dokumendid, kuhu jõuate.Rahastamise lühendatud genereerimisaeg on tegelikult päev ja väikseim ettemakse tiraaž võib olla N10 000.

Lendigo

Specta, Lendigo või isegi Lendha on tavaliselt fintech-ettevõtted, mis postitavad laenu, kui soovite VKEdele kiire rahastamislaine tõttu. Neil on mõlema maailma parim: kiire, madalad tasud ja paindlik professionaalne krediit.

Lendigol oli ettevõtte ruumis näiliselt peamine jälg. Ettevõte pakub 3 ebatavalist ärieelset valikut, mis kõik kuuluvad rakuprogrammi. Lendigo rakendus on tõesti kerge individuaalne bingopood kogu teie ettevõtte vajaduste jaoks. Näiteks palju edusamme, ulatudes N1 triljoni krediiti, kui teil on vaja põhikrediiti kuni N10 miljardini. Ettevõtte mobiilsidetarkvara pakub hulgaliselt pakkumisi koos laenukalkulaatori, autolaenu kalkulaatoriga, edenemise aktsepteerimise finantskalkulaatoriga ja alustab võtmist.

Zedvance Restricted

Zedvance’i edusammude kasutamine võib tegelikult olla üsna lihtne. Saate edusamme kasutada oma pangakontot kahe tosina tunni jooksul.

Zedvance pakub laene, mis on seotud palgasaajate ja nendega. Sellel on sularahalaenud umbes N5 triljonit. Intress sõltub riskist vastavalt intressi tüübile. Üksikisikud võivad valida, kas investeerida tagasi 3 kuni vaid neljateistkümne kuuni. Kui valik langeb tehingust vaikimisi, võtab ettevõte iga päev ühe% tasu.

Rahastamise taotlemiseks peate esitama täpse isikutunnistuse, sularahatõendi ja pangakonto. Taotlejatelt võidakse nõuda ka käendaja andmist.

Zedvance Constrained on tavaliselt tänapäevane kasutuslaenufirma. Neil on pausid ja nad algatavad inimestele soodsa müügipakkumise.

Mcoopi sissetulek

MCo-op Funds on Nigeeriaga seotud meditsiinilise ettevõtte rakupanga poodium. Kui soovite mobiilset sissetulekut teenida, on neil veebis mitmesuguseid finantsteenuse pakkujaid. Nende hulgas oleks Mco-op Cash, uus kaasaskantav vastavalt teisele ettemaksele, mis pakub rahastamiseks prügivaba protseduuri ilma ajaloolise täiuse taotlemiseta. Lisaks on uuel MCo-op Money päringul lisafunktsioonide tunnus ja sellel on ka palju kaasaskantavat sissetulekule orienteeritud abi, sealhulgas mobiilne sularaha sissemakse, mobiilside benjamini tasumine ja rahaülekanne. Siiski on sellel mobiilipanga abi, alustades lihtsast kiirusest, kui vajate tehnilisi majanduslikke väiteid, näiteks eeltarkvara.

Tavsiye Edilen Yazılar